بزرگترین نمایندگی پخش لوازم آرایش
در مشهد

شرکت نگین جهان آرا طوس

شرکت نگین جهان آرا طوس همانند بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا اهدافی چون رضایت مشتری، ارتقاء کیفیت، افزایش کمیت و کاهش قیمت را در دستور کار خود قرار داده است و با توجه به شرایط کنونی کشور و در راستای اجرای اهداف توسعه ای کشور عزیزمان ایران، ایجاد اشتغال را نیز در برنامه خود قرار داده است و بر آن است تا با دستیابی به دانش و فن آوری تولید روز جهان و بررسی کیفیت مطلوب محصولات، آینده ای روشن را برای مجموعه تحت مدیریت خود رقم زند. ما اعتقاد راسخ داریم و خود را متعهد می دانیم که با تمام توان در نیل به اهداف از پیش تعیین شده تلاش نموده و محصولاتی را وارد نماییم که با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد، ضمن برآورد نیاز بازارهای داخلی به لحاظ کمی و کیفی، توان اقتصادی خود را با اتکا به خرید مشتریان عزیزمان مستحکم تر نماییم .

از مهمترین اهداف نگین جهان آرا طوس عرضه لوازم آرایشی وبهداشتی روز دنیا است. از این رو با رعایت اصول فنی و بهداشتی، بکارگیری پیمانکاران متخصص و مجرّب، دپارتمان تحقیق و توسعه، محصولاتی عرضه می نماید که مطابق با ویژگی های مندرج در آخرین استاندارد های جهانی است.

شرکت نگین جهان آرا طوس با همت نیروهای خلاق و با تجربه دائماً به دنبال نوآوری می باشد و از طریق شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان سعی در عرضه محصولاتی جدید، با کیفیت و سالم دارد . دریافت نشان ها، لوح ها، تندیسها و تقدیر نامه های مختلف که از سوی سازمان های : استاندارد ملی ایران، رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گوشه ای از افتخارات شرکت نگین جهان آرا طوس می باشد .

;